П`ятниця, 29.03.2024, 01:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

СТРУКТУРА НАВЧАННЯ

Для випускників 9-х класів Навчальна програма за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» розрахована на три роки (курси).

Для випускників 11-х класів Навчальна програма розрахована на півтора роки.

Згідно програми на І курсі навчання проходить в навчальній майстерні по 1-3 дні в тиждень, а інші дні в навчальних кабінетах (теорія).

Згідно програми вивчаються такі теми:
- Слюсарні та слюсарно-складальні роботи;
- Електромонтажні роботи;
- Монтаж, технічне обслуговування та ремонт: електропроводок і освітлювальних електроустановок, пускорегулювальної апаратури, електричних машин змінного постійного струмів, трансформаторів, електровимірювальних приладів, побутових приладів, ввідно-розподільних пристроїв.

Ці теми будуть вивчатися на протязі усього навчального періоду, але на кожному курсі вони будуть ускладнюватися.

В квітні, травні, червні – виробниче навчання та виробнича практика будуть проводитися на підприємствах. Після успішного закінчення І курсу поетапна кваліфікаційна комісія присвоює 2 розряд.

На ІІ курсі навчання проходить в майстерні з вересня по березень по 1, 2 дні на тиждень, інші дні – теорія. А з березня по червень – виробниче навчання та виробнича практика на підприємствах.

Після успішного закінчення ІІ курсу поетапна кваліфікаційна комісія присвоює 3 розряд.

На ІІІ курсі: вересень-лютий – виробниче навчання в майстерні по одному дню в тиждень, а березень-червень – виробниче навчання та виробнича практика на підприємствах.

На підприємствах за учнями закріплені наставники для контролю за виконанням навчальної програми та дотримуванням правил охорони праці. В цей період учні працюють на штатних робочих місцях, ведуть щоденники (звіт), де записують виконану роботу і там їм ставлять оцінки. За період виробничої практики (згідно договору) учням виплачують 50% заробітку. Під кінець виробничої практики учні виконують пробну кваліфікаційну роботу, яка оформляється нарядом.

На ІІІ курсі учням видаються теми дипломних робіт, згідно яких вони виконують творчу практичну роботу і короткий її опис. Ці роботи в подальшому будуть використовуватися для навчальних цілей в майстерні та кабінеті спеціальної технології.

По закінченні ІІІ курсу, а це в кінці червня місяця, учні приносять для захисту перед Державною кваліфікаційною комісією:
- щоденник (звіт про виробничу практику);
- наряд про виконання пробної роботи;
- характеристику – рекомендацію на відповідний розряд;
- дипломну (творчу та письмову) роботи із рецензією про допуск до захисту.

Після успішного захисту учням присвоюється відповідний (ІV) розряд.

Отримавши диплом державного зразка, учні ідуть оформлятися на підприємство, уже як кваліфіковані робітники, згідно тристороннього договору, який був підписаний перед початком навчання.

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Copyright Дзивульський І.В. © 2024